YPSILONKA

nejen golfové hřiště

 

Netradiční golfové pobyty s ubytováním v hausboatech umístněných uprostřed golfového hřiště, skvělou kuchyni ale hlavně skvělými zážitky.

Balíčky

vyberte si Váš balíček

PLUJ A HREJ – 2 DNY

PLUJ A HREJ – 3 DNY

PLUJ A HREJ – 4 DNY

PLUJ A HREJ – 5 DNÍ

PLUJ A HREJ – 6 DNÍ

PLUJ A HREJ – 8 DNÍ

Balíčky sestavíme na míru Vašemu přání

Vášeň pro golf, výborná gastronomie, exkluzivní a intimní prostředí, zasloužený odpočinek, dokonalá příroda Jizerských hor a nezapomenutelné zážitky – to vše nabízí Ypsilon Travel.

Jednotlivé balíčky Vám můžeme upravit dle Vašich přání.

Napište nám.

Golfové hřiště

Ypsilon Golf Resort se nachází v srdci Jizerských hor cca 10 km severně od Liberce. Resort se rozkládá na rozloze 102 ha, z čehož 37 ha tvoří samotné hrací plochy. Zdejší členité území umožnilo anglickému architektovi Keithu Prestonovi vytvoření 18 specifických jamek o celkové délce hřiště, která přesahuje šest tisíc metrů (6102 m – mistrovská pánská odpaliště) s parem hřiště 72.

Hřiště Ypsilon Golf Liberec bylo a je dějištěm prestižních evropských golfových tour, ke kterým patří EPD Tour (2007), Challenge Tour (2008), Pro Golf Tour (2016, 2017, 2018, 2019) a roce 2012 jsme navíc hostili Akademické mistrovství světa v golfu.

Více informací o golfovém hřišti

Naplánujete si svůj výlet

Zážitky

Bude nám potěšením připravit pro Vás program na míru. Což takhle navštívit Muzeum Škoda Auto v Mladé Boleslavi, vypravit se na Ještěd navštívit Zámek Frýdlant? Zeptejte se nás na možnosti dalších výletů do okolí.

Přizpůsobíme se Vašim požadavkům

Všechny balíčky jsou sestaveny s přesně daným programem. Pokud byste si přáli balíček upravit dle Vašeho přání nebo program přizpůsobit rádi jej upravíme k Vaší spokojenosti.